Žádosti o ošetřovné dětí- lze elektronicky!

Dobrý den milí rodiče,

Všechny vás srdečně zdravím ze školičky! Doufám, že jste všichni zdraví a děti jsou v pořádku! Mateřinka je zatím zavřena, sledujte tento web, kde vás o případném znovuotevření budu informovat. Pro všechny budu v kanceláři vždy ve středu od 7 do 12 hodin, kdo bude potřebovat jiný termín, napište prosím na e-mail školy: ms-kryry@seznam.cz. (denně jej sleduji)

Formulář pro podání žádosti o ošetřovné mohu zaslat bezkontaktně na vaši emilovou adresu. Prostřednictvím e-mailu školy:   ms-kryry@seznam.cz.

Všechny naše děti i vás milí rodiče, srdečně zdravím a přeji vám zdraví, a společně si přejeme, abychom se tu co nejdříve mohli opět s vašimi dětmi smááááááát!

máme vás rádi, opatrujte se

všichni zaměstnanci ze školičky „Pohoda“

a vaše V.M.